ARCHYVAS

Ketvirtadienį, spalio 25 dieną, vyko integruota biologijos – geografijos pamoka IIA klasėje.

Mokytojos Vilma Klimienė, Rita Stanaitienė ir lektorius Žygimantas Bulotas parodė ir nuotaikingai papasakojo apie tolimųjų kraštų roplius: gyvates, žalčius, driežus, kitus įdomius ir tikrai toli gražu ne kasdien matomus gyvūnus. Išradingai atsakė į mūsų smalsuolių pateiktus klausimus.

Edukacinio užsiėmimo metu:

• buvo pademonstruoti gyvūnai net iš penkių skirtingų žemynų,
  • patvirtinti arba paneigti sklandantys mitai apie roplius,
  • pasidalyta visomis sukauptomis žiniomis šioje srityje per 12 metų,
  • supažindinta su Lietuvos fauna bei papasakota, kaip reiktų elgtis sutikus gyvūną gamtoje.

Mokiniai sužinojo daugelį šių roplių gyvenimo paslapčių, kuo jie minta, kur gyvena, kokie jų įpročiai, kai kuriuos roplius galėjo paglostyti, ir, ne tik mūsų, bet ir savo nuostabai, darė tai gana aktyviai bei drąsiai. Daugiau nuotraukų galite pasižiūrėti  čia.

Mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Adomas Brusokas šį šeštadienį dalyvavo Atėnuose surengtame pirmajame Graikijos ir Kipro lietuvių metiniame susitikime! „Galbūt tai būsimas Lietuvos prezidentas!“ – savo susižavėjimo Graikijoje gyvenančio trylikamečio kalba neslėpė Lietuvos ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas. Kviečiame pasiklausyti jau dešimt metų Graikijoje gyvenančio Adomo kalbos pirmajame Graikijos ir Kipro lietuvių susitikime Atėnuose.

Adomo Brusoko kalba

2017 m. spalio 17 d. Vilniaus Ozo gimnazijos I-II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo mainų programos Erasmus+ pristatyme. Akimirkos iš pristatymo:

Abiturientų brandos atestatų įteikimo šventės akimirkos:

Vilniaus Ozo gimnazijos IVC klasės mokinė Agnė Jonkutė – Vilniaus mažojo Šv. Kristoforo laureatė!

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvos mokslų akademijoje vyko  Mažųjų Šv. Kristoforų įteikimo ceremonija. Jos metu Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė dešimt Mažųjų Šv. Kristoforų apdovanojimų už išskirtinius savanorystės, pilietinės, labdaringos, mokslo, kultūros ir meno, sporto veiklos pasiekimus, taip pat paskatino toliau svajoti, aktyviai siekti savo tikslų ir garsinti Lietuvos sostinę Vilnių.

Vienu iš jų – Mažojo Šv. Kristoforo žymeniu už Vilniaus miesto garsinimą, už pasiekimus sporto srityjeapdovanota Vilniaus Ozo gimnazijos IVC klasės mokinė Agnė Jonkutė (treneris Jurdanas Radžius).

Agnė Jonkutė rutulio stūmimo rungtyje tapo 2017 m. Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų jaunimo čempione, suaugusiųjų grupėje – trečios vietos laimėtoja, tarpvalstybinio 8 jaunimo komandų Minske (Baltarusija) nugalėtoja, 2016 m. gruodžio 10 d. rutulio stūmimo rungtyje pasiekė savo amžiaus grupėse jau 4-ąjį  Lietuvos rekordą.  Plačiau.

Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos merginų salės futbolo komandą, laimėjusią Vilniaus apskrities ,,Ladygolo“ čempionate I-ąją vietą!

II klasių pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimų teikimo šventės, vykusios 2017-04-21, akimirkos: