ARCHYVAS

Abiturientų brandos atestatų įteikimo šventės akimirkos:

Vilniaus Ozo gimnazijos IVC klasės mokinė Agnė Jonkutė – Vilniaus mažojo Šv. Kristoforo laureatė!

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvos mokslų akademijoje vyko  Mažųjų Šv. Kristoforų įteikimo ceremonija. Jos metu Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė dešimt Mažųjų Šv. Kristoforų apdovanojimų už išskirtinius savanorystės, pilietinės, labdaringos, mokslo, kultūros ir meno, sporto veiklos pasiekimus, taip pat paskatino toliau svajoti, aktyviai siekti savo tikslų ir garsinti Lietuvos sostinę Vilnių.

Vienu iš jų – Mažojo Šv. Kristoforo žymeniu už Vilniaus miesto garsinimą, už pasiekimus sporto srityjeapdovanota Vilniaus Ozo gimnazijos IVC klasės mokinė Agnė Jonkutė (treneris Jurdanas Radžius).

Agnė Jonkutė rutulio stūmimo rungtyje tapo 2017 m. Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų jaunimo čempione, suaugusiųjų grupėje – trečios vietos laimėtoja, tarpvalstybinio 8 jaunimo komandų Minske (Baltarusija) nugalėtoja, 2016 m. gruodžio 10 d. rutulio stūmimo rungtyje pasiekė savo amžiaus grupėse jau 4-ąjį  Lietuvos rekordą.  Plačiau.

Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos merginų salės futbolo komandą, laimėjusią Vilniaus apskrities ,,Ladygolo“ čempionate I-ąją vietą!

II klasių pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimų teikimo šventės, vykusios 2017-04-21, akimirkos:

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2015