Bibliotekos-informacinio centro naujienos

Bibliotekos-informacinio centro darbo laikas:

II   7.30 – 16.00

III  7.30 – 16.00

IV  7.30 – 16.00

V   8.00 – 14.30

Bibliotekos-informacinio centro kompiuterinės sistemos resursų naudojimosi

taisyklės

Maloniai kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre:

- skaityti žurnalus, žinynus, enciklopedijas;
- naudotis planšetiniais kompiuteriais, juos įkrauti;
- įkrauti mobiliuosius telefonus;
- naudotis kopijavimo aparatu;
- žaisti šachmatais;
- jaukiai, šiltai pabendrauti su draugais, kolegomis.

Biblioteka - informacinis centras gavo šias programas: Gamtamokslio ir socialinio ugdymo 8 kl, Lietuvių kalbos ir matematikos 6 kl, Lietuvių kalbos ir matematikos 2 kl, Pasaulio pažinimo 4 kl. ir Diagnostinis mokymosi pasiekimų vertinimas 2 kl. metodinė medžiaga.

Visų klasių mokinių ir mokytojų dėmėsiui! Gimnazijos svetainėje atsirado naujas skyrelis „Elektroninė biblioteka“ (kairiame meniu, apačioje). Kviečiame naudotis šiame skyrelyje skelbiamais interaktyviais elektroninės bibliotekos resursais.

Bibliotekoje - informaciniame centre yra Visuotinės lietuvių enciklopedijos 1-25 tomai, maloniai kviečiame skaityti.

Bibliotekoje-informaciniame centre turite galimybę paskaityti knygą Richard Dawkins "Dievo iliuzija", maloniai kviečiame skaityti.

Biblioteka dovanų gavo knygų:

„Tremtinės Onos istorija“, „Renata Bernotienė“, „Laisvės kovų archyvas“, „Susipažinkime su Lietuvos partizanų kovų keliais Druskininkų urėdijos miškuose“, „Skaudžių likimų aidas“, „Į mielą šalį Lietuvą“.

Kviečiame bibliotekoje-informaciniame centre naudotis kopijavimo paslaugomis. Vienos kopijos kaina 0.04 euro.

Dėmesio! Informuojame, kad bibliotekoje-informaciniame centre jau yra garsioji ir įdomioji elektroninė enciklopedija ,,Britannica Ultimate Edition“. Kviečiame skaityti ir domėtis!

Dėmesio! Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir žaisti šachmatais.

Bibliotekos darbuotojos:

Daiva Cygankova,