EKOLOGINIS ŠVIETIMAS

EKOLOGINIS ŠVIETIMAS

Rūšiavimo atmintinė

 


Žalioji knyga (2016) Išsamus informacinis leidinys apie atliekas ir aplinkosaugą.

https://issuu.com/zaliasistakas/docs/green_book


Žalioji knyga 2 (2018) Išsamus informacinis leidinys apie ekologiją, aplinkosaugą ir atliekų tvarkymą

https://issuu.com/zaliasistakas/docs/zalioji_knyga_2

Žalioji knyga III (2019) Knygoje gvildenamos temos: žiedinė ekonomika, žaliavos, antrinis panaudojimas, perdirbimas, gamyba, darnus vystymasis ir tvari aplinka.

https://issuu.com/zaliasistakas/docs/zalioji_knyga_3_2019

 

Žaliasis laisvalaikio katalogas  (2018)

Ar kada nors pagalvojote, jog daiktus, kuriuos perkame, galėtume pasidaryti ir patys? Šiame leidinyje rasite daug pavyzdžių, kaip namuose randamas antrines žaliavas panaudoti naujų daiktų ar šventinių dekoracijų sukūrimui. Jūsų patogumui visi siūlomi darbeliai suskirstyti pagal atskirus metų laikus ir šventes, tad kiekvienos iš jų proga, galite suorganizuoti kūrybines dirbtuves, kurių metu ne tik kokybiškai praleisite laiką bendraudami, sukaupsite šiltų atsiminimų, bet drauge ir mokysite bei mokysitės. 

https://issuu.com/zaliasistakas/docs/katalogas

 


Vasario 12d. 7-8 ir I-II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Rūšiuoju – vadinasi, galvoju“, kurioje buvo supažindinti su pagrindinėmis rūšiavimo taisyklėmis, sužinojo, kodėl rūšiuoti verta. Įgytas žinias galėjo pasitikrinti viešnių iš „Žaliojo taško“ Vaidos ir Renatos surengtoje mini-viktorinoje, kurioje daugiausiai taškų surinko IIB gimnazijos klasės mokiniai. Nuo jų nedaug atsiliko 8a klasės mokiniai ir IB gimnazijos klasės mokiniai. Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos prizais, o visi renginio dalyviai gamtai draugiškomis dovanėlėmis. Tikime ir linkime, kad šis renginys tik dar labiau mus paskatins kurti draugišką gamtai mokyklą!

Gimnazijos taryba

 


Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018