Mokiniams » Skelbimai

Skelbimai

   •  


Bendravimo ir mokymosi nuotoliniu būdu taisyklės Vilniaus Ozo gimnazijos mokiniams

 

 Bendravimo nuotoliniu būdu taisyklės Vilniaus Ozo gimnazijos darbuotojams  

Gerbiami Ozo gimnazijos mokiniai, jei matote mokyklos (vadovų, mokytojų, personalo) darbo trūkumus, prašau mane apie juos informuoti e. laišku adresu ozomokykla@delfi.lt . Anonimiškumą (jei manote, kad jis reikalingas) garantuoju.

 Ozo gimnazijos direktorius Albinas Daubaras


 

 

 

 

 


Parodoje laukiame moksleivių, mokytojų ir visų besidominčių išsilavinimo užsienyje, užsienio kalbų programomis, kalbų stovyklomis, IELTS ir Cambridge exams ir kitomis programomis užsienyje.

Visi parodos lankytojai galės susitikti su švietimo įstaigų atstovais iš Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Belgijos, JAV, Australijos, Kinijos, Latvijos, Estijos ir kt. šalių.

Anglų kalbos mokytojams pristatysime vasaros kalbų ir akademines stovyklas Anglijoje, Portugalijoje, Kanadoje ir kitose šalyse, skirtas moksleiviams nuo 7-17 metų. 

Moksleiviams suteikta informacija apie „Karjeros gidą“, kuris padės pasirinkti profesinę kryptį, atliekant nemokamą karjeros testą.

Parodos metu vyks NEMOKAMI SEMINARAI.
REGISTRUOKITĖShttps://www.balticcounc il.lt/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parod1/seminarai-ir-prezentacijos

Prisijunkite prie mūsų FB ir Instagram.

ĮĖJIMAS NEMOKAMAS

„Tarptautinių studijų dienos 2020”
Kovo 15 d. Vilniuje
Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20 Vilnius
Parodos laikas: 11.00 – 17.00

Kovo 16 d. Kaune
Parodos vieta:  Park Inn Hotel by Radisson, K.Donelaičio g. 27 Kaunas
Parodos laikas: 11.00 – 16.00Iki susitikimo parodoje!


Parodos organizatorius:
BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION - lyderiaujanti įmonė tarptautinio išsilavinimo klausimais, žinomų užsienio vidurinių mokyklų, koledžų, universitetų, užsienio kalbų mokyklų ir  tarptautinių stovyklų oficialus atstovas.

 


 

 


Lietuvių kalbos ir literatūros PRIVALOMŲ IR REKOMENDUOJAMŲ PERSKAITYTI KŪRINIŲ SĄRAŠAS 5-8 klasėms ir I-IV gimnazijos klasėms.


Žurnalo „Rubinaitis“ priedas „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“, kurį sudarė Doc.Dr. Kęstutis Urba, ČIA

 


JAUNIMO LINIJA
 
https://www.jaunimolinija.lt/lt/– viena didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnyba. Nuo 1991 metų veikiančioje tarnyboje dirba apie 350 savanorių (Vilniuje, Kaune ir  Klaipėdoje).
 

Dėmesio!

Norėdami peržiūrėti Šimtadienio įrašus kreipkitės į IT specialistą Tadą Švaikevičių (tadas.svaikevicius@ozogimnazija.lt), jums bus išsiųsta Google Disk nuoroda. 


Mokinių dėmesiui!

 


Vilniaus m. savivaldybė vykdo visuomenės sveikatos rėmimo priemonę – lytiškai plintančių ligų profilaktika ir paauglių lytinis švietimas. Projekto ,,BMV“ – konferencijos jaunuoliams ,,Būti moterimi“ ir ,,Būti vyru“ tikslas – iš esmės mažinti jaunimo seksualinio švietimo spragas. Siekiama silpninti infekcinių ligų plitimą tarp jaunuolių, formuoti vertybines nuostatas, skatinti asmenybės brandą lytiškumo aspektu, skleisti mokslu grįstą informaciją didinant savivoką. Kartu tai – smurto, seksualinių nusikaltimų prevencija. Projekto metu parengtos vaizdo paskaitos, kurios buvo filmuotos šiais metais Vilniaus savivaldybėje vykusiose konferencijose mokiniams ,,Būti moterimi” ir ,,Būti vyru”: 3 paskaitos, skirtos 14-16 metų merginoms: ,,Lytinė branda”; ,,Lytiškai plintančios ligos”; ,,Atstumas ir emocinis artumas”; 3 paskaitos, skirtos 15-17 metų jaunuoliams: ,,Lytinė branda”; Lytiškai plintančios ligos”; ,,Lytinis identitetas”.

 

Visas paskaitas rasite čia: https://mokytojodienorastis.lt/lt/titulinis-puslapis/video-siuzetai.htm?arch=1Gegužės 9 dieną vyko seminaras „Mokomės rašyti rašinį“. Galite peržiūrėti mokymų metu demonstruotas pateiktis:
Reikalavimai rašiniui ir literatūrinis rašinys

Gegužės 9 dieną vyko seminaras „Mokomės rašyti rašinį“. Galite peržiūrėti mokymų metu demonstruotas pateiktis:

Reikalavimai rašiniui ir literatūrinis rašinys


Samprotavimo rašinys

 

Mokinių dėmesiui!

 

Informuojame, kad jūsų patogumui gimnazijoje 210 kabinete yra pastatyta mikrobangų krosnelė, kuria gali naudotis gimnazijos mokiniai.


210 kabineto darbo laikas:


Pirmadienis – 8.00 val.- 9.50 val.


                      10.35 val.- 14.35 val.


Antradienis – 8.00 val.- 9.50 val.


                      10.35 val.- 14.35 val.


Trečiadienis - 8.00 val.- 9.50 val.


                      10.35 val.- 12.55 val.


Ketvirtadienis – 8.00 val.- 14.35 val.


Penktadienis – 8.00 val.- 11.30 val.


 

Jeigu ilgosios pertraukos metu kabinetas užrakintas, dėl rakto kreipkitės į 218 kabinetą (mokytoja Dijana Švaikevičienė).


Naudodamiesi mikrobangų krosnele, laikykitės tvarkos, su įrenginiu elkitės atsargiai.


 

 

Gimnazijos psichologas rekomentuoja:

  • Paskaitykite: „Ar įpratę anksti keltis gyvena sveikiau ir ilgiau?“
  • Paskaitykite: „Kaip ištarti Atsiprašau?“
  • Paskaitykite: „Ar dažnai rizikuojame?“
  • Paskaitykite: „Pagalba sielvartaujantiems draugams“
  •  

    Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018