Skelbimai


Gerbiami mokinių tėveliai, jei matote mokyklos (vadovų, mokytojų, personalo) darbo trūkumus, prašau mane apie juos informuoti e.laišku adresu [email protected] . Anonimiškumą (jei manote, kad jis reikalingas) garantuoju.

 

Ozo gimnazijos direktorius Albinas Daubaras

 


Dėmesio!


Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu (2020 m. rugpjūčio 17 d. Nr. V-1838), draudžiama į švietimo įstaigą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu, taip pat asmenims, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Apie mokiniui ar jo tėvams/globėjams/rūpintojams nustatytą COVID-19 ligą (koronoviruso infekciją) tą pačią dieną tėvai/globėjai/ rūpintojai privalo informuoti klasės vadovą ir gimnazijos vadovybę.  • Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Nemokamos psichologinės pagalbos galite sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ (www.tevulinija.lt).


  •  

PROJEKTAS  ,,MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

 


Lietuvių kalbos ir literatūros PRIVALOMŲ IR REKOMENDUOJAMŲ PERSKAITYTI KŪRINIŲ SĄRAŠAS 5-8 klasėms ir I-IV gimnazijos klasėms.


Žurnalo „Rubinaitis“ priedas „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“, kurį sudarė Doc.Dr. Kęstutis Urba, ČIADaugiau nei pusmetį veikianti ,,Tėvų linija“ – vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais. 

Daugiau informacijos: www.pvc.lt/lt/naujienos/434-tevu-linijoje-visiems-prieinama-psichologu-pagalba ir www.facebook.com/PVC.lt/posts/2105794679447326 

 

Tėvelių dėmesiui!

 

Nuo 2018 m. sausio 1 d. kiekvienam vaikui iki 18 metų ar iki 21-erių, jei jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, bus skiriama 30 eurų išmoka per mėnesį. Sostinės savivaldybė tėvelius  kviečia prašymus pateikti patogiai ir greitai –  elektroniniu būdu, per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt.

 

 

Informacinis leidinys tėvams apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją

 

 

Pastaruoju metu internete pasirodė daug straipsnių apie paauglių domėjimąsi vadinamosiomis „mirties grupėmis“. Šis „judėjimas“ turi daug pavadinimų: „Tichij dom“ (tylus namas), „Dom kitov“ (banginių namas), „Sinij kit“ (mėlynasis banginis), „Pažadink mane 4.20“. Susikūrė juos pamėgdžiojančios grupės. Dauguma tokių grupių platina itin negatyvią informaciją ir emociškai sunkius tekstus, suicidines nuotraukas, dalija muzika. Vilniaus PPT specialistai aptarė šį klausimą su VPSC Suicidų prevencijos biuro, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro, Vaikų linija specialistais ir parengė informacinius pranešimus pedagogams ir tėvams.


DOKUMENTAS TĖVAMS

 

 

Kaip sėkmingai mokytis ir išvengti streso, besiruošiant egzaminui? Skaitykite ir rasite atsakymą!


http://sveikata.su.lt/psichine_sveikata/mokytis.html

 

 

 

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018