Mokiniams » Skelbimai

Skelbimai

•

Gerbiami Ozo gimnazijos mokiniai, jei matote mokyklos (vadovų, mokytojų, personalo) darbo trūkumus, prašau mane apie juos informuoti e. laišku adresu ozomokykla@delfi.lt . Anonimiškumą (jei manote, kad jis reikalingas) garantuoju.

Ozo gimnazijos direktorius Albinas Daubaras

Mokinių dėmesiui!

Vilniaus m. savivaldybė vykdo visuomenės sveikatos rėmimo priemonę – lytiškai plintančių ligų profilaktika ir paauglių lytinis švietimas. Projekto ,,BMV“ – konferencijos jaunuoliams ,,Būti moterimi“ ir ,,Būti vyru“ tikslas – iš esmės mažinti jaunimo seksualinio švietimo spragas. Siekiama silpninti infekcinių ligų plitimą tarp jaunuolių, formuoti vertybines nuostatas, skatinti asmenybės brandą lytiškumo aspektu, skleisti mokslu grįstą informaciją didinant savivoką. Kartu tai – smurto, seksualinių nusikaltimų prevencija. Projekto metu parengtos vaizdo paskaitos, kurios buvo filmuotos šiais metais Vilniaus savivaldybėje vykusiose konferencijose mokiniams ,,Būti moterimi” ir ,,Būti vyru”: 3 paskaitos, skirtos 14-16 metų merginoms: ,,Lytinė branda”; ,,Lytiškai plintančios ligos”; ,,Atstumas ir emocinis artumas”; 3 paskaitos, skirtos 15-17 metų jaunuoliams: ,,Lytinė branda”; Lytiškai plintančios ligos”; ,,Lytinis identitetas”.

Visas paskaitas rasite čia: https://mokytojodienorastis.lt/lt/titulinis-puslapis/video-siuzetai.htm?arch=1

Gegužės 9 dieną vyko seminaras „Mokomės rašyti rašinį“. Galite peržiūrėti mokymų metu demonstruotas pateiktis:
Reikalavimai rašiniui ir literatūrinis rašinys

Reikalavimai rašiniui ir literatūrinis rašinys

Samprotavimo rašinys

Mokinių dėmesiui!

Informuojame, kad jūsų patogumui gimnazijoje 210 kabinete yra pastatyta mikrobangų krosnelė, kuria gali naudotis gimnazijos mokiniai.

210 kabineto darbo laikas:

Pirmadienis – 8.00 val.- 9.50 val.

10.35 val.- 14.35 val.

Antradienis – 8.00 val.- 9.50 val.

10.35 val.- 14.35 val.

Trečiadienis - 8.00 val.- 9.50 val.

10.35 val.- 12.55 val.

Ketvirtadienis – 8.00 val.- 14.35 val.

Penktadienis – 8.00 val.- 11.30 val.

Jeigu ilgosios pertraukos metu kabinetas užrakintas, dėl rakto kreipkitės į 218 kabinetą (mokytoja Dijana Švaikevičienė).

Naudodamiesi mikrobangų krosnele, laikykitės tvarkos, su įrenginiu elkitės atsargiai.

Gimnazijos psichologas rekomentuoja:

• Paskaitykite: „Ar įpratę anksti keltis gyvena sveikiau ir ilgiau?“
  • Paskaitykite: „Kaip ištarti Atsiprašau?“
  • Paskaitykite: „Ar dažnai rizikuojame?“
  • Paskaitykite: „Pagalba sielvartaujantiems draugams“
  •