Mokiniams » Skelbimai

Skelbimai

•

Gerbiami Ozo gimnazijos mokiniai, jei matote mokyklos (vadovų, mokytojų, personalo) darbo trūkumus, prašau mane apie juos informuoti e. laišku adresu ozomokykla@delfi.lt . Anonimiškumą (jei manote, kad jis reikalingas) garantuoju.

Ozo gimnazijos direktorius Albinas Daubaras

Dėmesio!

Lapkričio 29 d. 9.50 val. (100 kabinete) vyks paskaita ,,Lytiškai plintančios infekcijos“ I A ir I B klasių mokiniams. Dalyvavimas privalomas.

VSPS  Rita Sergejeva.

Dėmesio!

Lapkričio 22 d. 9.50 val. (100 kabinete) vyks paskaita ,,Seksualinio smurto psichologiniai aspektai“ III P ir III B klasių mokiniams. Dalyvavimas privalomas.

VSPS  Rita Sergejeva.

Domina bakalauro studijos nuotoliniu būdu?
Vytauto Didžiojo universitetas siūlo tarpkryptinę bakalauro studijų programą "Švietimas ir informacinės technologijos", vykdomą nuotoliniu būdu.
Daugiau infomacijos apie programą - http://studyonline.lt/programos/svit/
Studijuok ir įgyk ugdymo mokslų (ir informatikos) bakalauro laipsnį nuotoliniu būdu!

Mokytojų, mokinių bei mokinių tėvų dėmesiui!

Informuojame, kad nuo 2017-04-21 direktoriaus įsakymu V-45 keičiamos Vilniaus Ozo gimnazijos darbo tvarkos taisyklės. Darbo tvarkos taisyklės papildytos 6.2.19. punktu bei papildytas 6.3.4 punktas. Susipažinti galite www.ozogimnazija.lt/ugdymas.

Abiturientų dėmesiui!
Vilniaus kolegijos dėstytojai kviečia į parengiamuosius kursas stojantiesiems į dizaino krypties: mados dizainas, įvaizdžio dizainas ir šukuosenų dizainas studijų programas. Plačiau: nuoroda į dokumentą

Mokinių dėmesius!

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla kviečia mokytis: skaityti.

Abiturientų dėmesiui!

Vilniaus universitetas kviečia mokinius į jų organizuojamą renginį ,,Studentas vienai dienai".Tai puiki galimybė susipažinti su aplinka, dėstytojais, galbūt būsimais grupės draugais. Kviečiame pasinaudoti proga ,,pasimatuoti" studijas, įsitikinti, ar patiks tai, ką ketinate studijuoti.

Plačiau apie projektą ir registraciją į paskaitas rasite čia:

Mokinių dėmesiui!

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2017 m. vasario 22 dienos (Direktoriaus įsakymu Nr. V-22) įsigalioja nauja Vilniaus Ozo gimnazijos darbo tvarkos taisyklių redakcija. Susipažinti su nauja redakcija galite čia: www.ozogimnazija.lt/mokiniams/skelbimai

Gimnazijos vadovybė

Vilniaus Ozo gimnazijos darbo tvarkos taisykles atsisiųsti galite čia.

• 2016-11-28

Mokinių dėmesiui!

Edukologijos ir psichologijos katedros profesorė dr. Aušra Kazlauskienė parengė vaizdo pamoką „Kaip išmokti mokytis?, ją žiūrėkite čia.

• 2016-09-28
    • Mokinių dėmesiui!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Ugdymo karjerai skyrius kviečia Jus naudotis mokinių ugdymo karjerai informacine svetaine MUKIS (www.mukis.lt.).

• UGDYMO KARJERAI CENTRAS

• 2016-09-02
  • Mokinių dėmesiui!

Informuojame, kad turite puikią galimybę pertraukas leisti aktyviai lauke žaidžiant tinklinį, sporto salėje krepšinį ar ilgosios pertraukos metu žaidžiant stalo tenisą. Dėl tinklinio, krepšinio kamuolių kreipkitės į rūbinės darbuotoją.

• Direktoriaus pavaduotoja Eglė Bardauskienė

Gimnazijos psichologė Živilė Tomkevičienė rekomentuoja:

• Paskaitykite: „Ar įpratę anksti keltis gyvena sveikiau ir ilgiau?“
  • Paskaitykite: „Kaip ištarti Atsiprašau?“
  • Paskaitykite: „Ar dažnai rizikuojame?“
  • Paskaitykite: „Pagalba sielvartaujantiems draugams“
  •