LRT istorijos pamoka – „Kaip skamba mūsų laisvės istorija?“

• 2020-02-22
  •                  Lietuvių kalbos dienų ,,Kalba esame mes“ renginiai

1. Konkursas ,,Haiku Lietuvai“. Dalyvauja  IX –XII klasių mokiniai.

2. Mįslių, patarlių, priežodžių iliustravimo konkursas. Dalyvauja V– VIII klasių mokiniai.

3. Seminaras XII klasės mokiniams. „Ruošiamės lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui: mokomės rašyti samprotavimo ir literatūrinį rašinį“. Renginys vyks vasario 26 d. (nuo 9 iki 11.30 val.) 100 kab.

4. Nacionalinio diktanto rašymas. X –XII klasių mokiniai bei darbuotojai rašo Nacionalinį diktantą vasario 28 d. 11 val.

5. Projektas ,,Skaitome Lietuvai“. Dalyvauja V– XII klasių mokiniai.

6. Projektas „Gražiausi lietuviški žodžiai“. Dalyvauja VII –XII klasių mokiniai.

7. Netradicinė pamoka Valstybiniame Vilniaus Gaono žydų muziejuje. Dalyvauja IX–X klasių mokiniai.

• 2020-02-14
  • 2020 m. vasario 14 dieną 9.00 val. Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko tradicinės tarpklasinės virvės traukimo varžybos, skirtos VASARIO 16-osios šventei paminėti.

Varžybų dalyviai ir sirgaliai nestokojo geros nuotaikos ir entuziazmo.

Varžybų nugalėtojai:

I-oji vieta – IIAB gimnazijos klasės

II-oji vieta – IVC gimnazijos klasė

III-oji vieta – 8AB klasės

Sveikiname!

• 2020-02-13
  • Vasario 12d. 7-8 ir I-II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Rūšiuoju – vadinasi, galvoju“, kurioje buvo supažindinti su pagrindinėmis rūšiavimo taisyklėmis, sužinojo, kodėl rūšiuoti verta. Įgytas žinias galėjo pasitikrinti viešnių iš „Žaliojo taško“ Vaidos ir Renatos surengtoje mini-viktorinoje, kurioje daugiausiai taškų surinko IIB gimnazijos klasės mokiniai. Nuo jų nedaug atsiliko 8a klasės mokiniai ir IB gimnazijos klasės mokiniai. Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos prizais, o visi renginio dalyviai gamtai draugiškomis dovanėlėmis. Tikime ir linkime, kad šis renginys tik dar labiau mus paskatins kurti draugišką gamtai mokyklą!

Gimnazijos taryba

• 2020-02-11

Mokytojų dėmesiui!

2020-02-11 skyrelyje „Mokytojams“ įkeltas skelbimas Nr. 141.

• 2020-02-10
  • Dėmesio! Mūsų gimnazijoje šią savaitę veikia „Meilės paštas“. Labai kviečiame rašyti vieni kitiems gražius žodžius ir linkėjimus, o galbūt net meilės prisipažinimus. Paštas veiks iki šio ketvirtiadienio 14 val. Paštadėžę rasite ant stalo prie budėtojo. Rašydami laišką ar atviruką, būtinai nurodykite vardą ir klasę, kam jis skirtas.

• 2020-02-07
  • Vasario 5d. IV P/C klasėse vyko integruota istorijos ir anglų kalbos pamoka „Mokomės iš praeities“. Pamokoje dalyvavo savanoris iš Austrijos Matthias Gröller. Moksleiviai susipažino su Žydų bendruomenės istorija Lietuvoje, Holokaustu, sėkmingai taikė anglų kalbos gebėjimus istorijos žinioms gilinti. Pamokoje visi mokėsi kritiškai vertinti išankstinius nusistatymus, propagandinius pranešimus, aktyviai dalyvavo diskusijoje tolerancijos tema.

• 2020-02-06
  • Maloniai kviečiame į 18-ąją tarptautinę mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodą  STUDIJOS 2020.

Išgirsk visus atsakymus į klausimus ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas, kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis - jau vasario 6-7 dienomis LITEXPO.

• 2020-02-04

2020 m. vasario 14 dieną 9.00 val. Vilniaus Ozo gimnazijoje

vyks tradicinės tarpklasinės virvės traukimo varžybos,

skirtos VASARIO 16-osios šventei paminėti.

Varžybų nuostatai

Vasario 3 dieną Vilniaus Ozo gimnazijos specializuoto ugdymo klasių mokiniai - futbolininkai -  lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadoje Vilniuje.

Sausio 24 d. IV klasės mokiniai apsilankė interaktyvioje ekspozicijoje, kurioje buvo supažindinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis. Pasitelkę interaktyvius išmaniuosius ekranus ir virtualius žaidimus Finansų laboratorijoje mūsų gimnazistai daugiau sužinojo apie pinigų istoriją, efektyvų išteklių panaudojimą, biudžeto planavimą, taupymo svarbą, atsakingą skolinimąsi. Edukaciniai žaidimai padėjo moksleiviams geriau pažinti pagrindinius asmeninių finansų valdymo ir mainų principus.

Daugiau nuotraukų.

• 2020-01-30
  • 2019/2020 m. m. Vilniaus Ozo gimnazija dalyvauja konfliktų prevencinėje

programoje „Taiki mokykla“

2020-01-22

Sausio mėn. 9 d. buvo organizuota netradicinio ugdymo geografijos pamoka netradicinėje erdvėje.

IIB klasė nuvykusi į Gamtos tyrimų centro klimato ir vandens tyrimų bei geoaplinkos tyrimų laboratorijas susipažino, kaip atliekamas klimato, požeminio ir paviršinio vandens išteklių ir kokybės vertinimas bei prognozė, išsiaiškino, kaip nuolat vykdomi hidrologiniai ir hidrocheminiai tyrimai, technogeninių teritorijų požeminio vandens išteklių ir kokybės monitoringas bei prognozavimas. Gimnazistai domėjosi, kaip atliekamas sunkiųjų metalų koncentracijos bei geoaplinkos kokybės vertinimas.

• 2020-01-20
  • 2020 m. sausio 15 dieną projektas ,,Mes rūšiuojam“ lankėsi Vilniaus Ozo gimnazijoje

Projekto ,,Mes rūšiuojam“ siekis – atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. ,,Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui. Tikimės, kad ir Vilniaus Ozo gimnazijos moksleiviai atkreips į tai dėmesį♻️

Šaltinis: Mes Rūšiuojam

KAS? KUR? KADA?

P A T K P Š S

Vilnius

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

2019-2020 MOKSLO METŲ TRUKMĖ

I PUSMETIS:

09 - 01 — 01 - 17
.
II PUSMETIS:

01 - 20  — 06 -19

IV gim. 01 - 20 — 05 - 22

ATOSTOGOS

RUDENS:

spalio 28 - 31 d.

ŽIEMOS:

gruodžio 23 d. — sausio 3 d.

vasario 17 - 21 d.

PAVASARIO:

balandžio 14 - 17 d.

ŠVENTINĖS DIENOS:

Kovo 11 d.

Vasario 16 d.

Gegužės 1 d.

Apklausa

Kaip dažnai lankotės šioje mūsų gimnazijos interneto svetainėje ir naršote joje?