» 2019-07-19

2019-07-19

Olimpinio festivalio atidaryme - Lietuvos vėliava patikėta Karoliui Gelažiui

 


2019 m. liepos 21-28 d. Azerbaidžano sostinėje Baku vyks 15-asis Europos jaunimo olimpinis festivalis. Išlydėtuvių ceremonijoje Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė Lietuvos trispalvę įteikė delegacijos kapitonui Karoliui Gelažiui – būtent Vilniaus Ozo gimnazijos IIA klasės 17-ečiui rutulio stūmikui patikėta ją nešti Europos jaunimo olimpinio festivalio atidarymo ceremonijoje.

Be Karolio Gelažiaus olimpinio festivalio sporto arenose kovos dar penki Vilniaus Ozo gimnazijos sportininkai:

Adomas Grigaliūnas, IIB klasė, graikų-romėnų imtynės

Gytis Chasažyrovas, IA klasė, sportinė gimnastika

Toma Dailidonytė, IA klasė, sportinis ėjimas

Marius Rudzevičius, IA klasė, lengvoji atletika, ietis

Patricija Paukštytė, 8 klasė, tenisas.

Linkime sportininkams sėkmės!

Posted on 19/07/2019 by

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018