Birželio 11 – 22 dienomis biblioteka – informacinis centras dirbs nuo 9.00 val. iki 15.00 val.

• 2018-06-21
  • Sveikiname Vilniaus Ozo gimnazijos mokinius už gerą ir labai gerą mokymąsi bei siekį geresnių mokymosi rezultatų!

• 2018-06-21
  • Užsienio kalbų projektinė veikla birželio mėn.

Birželio 14 d. vyko užsienio kalbų metodinės grupės organizuoti  keturi projektai, kuriuos vykdė užsienio kalbų mokytojai, pasidaliję klases.

Integruotas rusų – vokiečių kalbų projektas ,,Aš žaidžiu ir mokausi“ buvo skirtas  jaunesnių gimnazinių klasių mokiniams. Jie gilino šių kalbų komunikavimo ir kalbinę kompetencijas neformalioje aplinkoje, pasitelkdami žaidimus.

Anglų kalbos mokytojai vykdė du projektus. Projektas ,,Kalbu angliškai įvairiomis temomis“ skirtas III gimnazistams.  Projektinės veiklos metu III gimnazijos klasių moksleiviai pristatė savo mėgstamas veiklas, dalykus, kuriais domisi.  Pristatymuose dominavo sporto, sveikos gyvensenos temos. Kiti moksleiviai pasakojo apie laisvalaikio praleidimo formas, keliones. Projektinių darbų pristatymai vyko tiek tradiciniu, tiek elektroniniu būdu.

Jaunesnių klasių mokiniai, kurie mokosi anglų kalbos, dalyvavo projekte ,,Bendruomeniškumas, pagalba kitam, pasaulio suvokimas“. Tai integruota anglų kalbos ir etikos pamoka 7c, 8c, IIP ir IIIB klasių mokiniams.  Moksleiviai žiūrėjo filmą „Gęstanti saulė“ ( režisierius Danny Boyle ) anglų kalba su angliškais subtitrais, analizavo turinį atlikdami testą. Dirbdami grupėse ieškojo atsakymų į klausimus apie žmogaus pasirinkimų svarbą, asmenines ir socialines vertybes.

Rusų kalbos projekto ,,Muzika ir jaunimas“ metu buvo pristatyti  pramoginės muzikos stiliai, klausant įrašų, supažindinta su V. Visockio , kaip  aktoriaus, dainų kūrėjo, atlikėjo veikla. Buvo klausoma jo dainų, žiūrimi fragmentai iš kino filmų. Vėliau moksleiviai pristatė savo mėgstamiausias  rusų kalba dainuojamas dainas. Jų tekstai buvo raiškiai skaitomi, buvo mokinių, kurie dainavo. Jų pristatytas dainas vertino projekte dalyvavusios mokytojos.

Padėkos raštai įteikti

Sabinai Aleksandrovič (IIA) – už raiškų dainos teksto skaitymą projekte ,, Dainuoju rusiškai“,

Artūrui Kegelevičiui (IIA) – už geriausiai parinktą dainą,

Tomui Mlynskiui (IIA) – už aktyvų, nuotaikingą dainavimą.

• 2018-06-14
  • 2018-06-13
  • Mokytojų dėmesiui!

2018-06-13 skyrelyje „Mokytojams“ įkeltas skelbimas Nr. 84.

• 2018-06-13
  •

Birželio 12 d. vyko matematikos ir informacinių technologijų metodinės grupės organizuotos orientacinės varžybos Vilniaus senamiestyje. Moksleiviai, pasiskirstę po keturis į grupeles, gavo Vilniaus miesto žemėlapius su nuorodomis ir užduotimis. Startavę Katedros aikštėje,  jie turėjo Vilniaus senamiestyje, Užupyje įveikti keturis etapus  ir grįžti į Bernardinų sodą, kur jų laukė mokytojos. Viso maršruto metu moksleiviai buvo pastabūs ir dėmesingi, nes atsakymai į pateiktas 44 užuominas buvo ir ant takų, ir ant pastatų sienų bei pastogių, ir ant stulpų, reklaminių stendų. Kiekviename nurodytame punkte mokiniai gavo trumpas matematines užduotis ir kūrybingai teikė atsakymus fotografuodamiesi, kėlė nuotraukas į sukurtą  socialinio tinklo (Facebook) grupę.

I vieta
    Judita Sabatauskaitė, Milita Ragauskaitė, Eva Jakaitė, Erika Šupelytė (visos iš IA)
    II vieta
    Laura Overlingaitė, Artūras Snetkovas, Ingrida Barkutė iš IIIc ir Vilmantė Putnaitė iš IIc
    III vieta
    Monika Bačkieriūtė, Silvija Šafranovič, Erika Deventinaitė iš IIc
    Nuotaikingiausios nuotraukos
    Edvinas Matačius, Milanta Sičinskytė, Toma Dailidonytė, Juneta Krylovaitė  iš 8c

I vieta

Judita Sabatauskaitė, Milita Ragauskaitė, Eva Jakaitė, Erika Šupelytė ( IA klasė)

II vieta

Laura Overlingaitė, Artūras Snetkovas, Ingrida Barkutė  (IIIC klasė) ir Vilmantė Putnaitė (IIC klasė)

III vieta

Monika Bačkieriūtė, Silvija Šafranovič, Erika Deventinaitė (IIC klasė)

Nuotaikingiausios nuotraukos

Edvinas Matačius, Milanta Sičinskytė, Toma Dailidonytė, Juneta Krylovaitė  (8c klasė)

• 2018-03-27
  • 2018-03-12
  • Abiturientų ir mokytojų dėmesiui!

Paskelbti brandos egzaminų centrai. Vilniaus Ozo gimnazijos mokiniai egzaminus laikys šiuose centruose.

KAS? KUR? KADA?

P A T K P Š S

2017-2018 MOKSLO METŲ TRUKMĖ

I PUSMETIS:
rugsėjo 1 d. - sausio 19 d.
II PUSMETIS:
5-8, I-III gimn. kl.
sausio 22 d. - birželio 15 d.
IV gimn. kl.
sausio 22 d. - gegužės 25 d.

ATOSTOGOS

RUDENS:
spalio 30 d. - lapkričio 3 d. (imtinai)
ŽIEMOS:
gruodžio 27 d. - sausio 5 d. (imtinai)

vasario 19 - vasario 21 d. (imtinai)

PAVASARIO:
balandžio 3 d - balandžio 6 d. (imtinai)

IV gimn. kl. papildoma atostogų diena balandžio 9 d.

ŠVENTINĖS DIENOS:

Kovo 11 d.

Vasario 16 d.

Gegužės 1 d.

Apklausa

Kaip dažnai lankotės šioje mūsų gimnazijos interneto svetainėje ir naršote joje?

Kasdien prisijungiu ir peržiūriu tik naujienas.:

86 balsų
Kasdien prisijungiu, peržiūriu naujienas, naršau kituose skyreliuose.:

108 balsai
Prisijungiu ir naršau kas antrą dieną.:

14 balsų
Prisijungiu ir naršau kartą-du per savaitę.:

42 balsų
Prisijungiu ir naršau keletą kartų per mėnesį.:

29 balsų
Prisijungiu ir naršau labai retai.:

35 balsų