»

Dėmesio!
Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu (2020 m. rugpjūčio 17 d. Nr. V-1838), draudžiama į švietimo įstaigą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu, taip pat asmenims, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ar kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Apie mokiniui ar jo tėvams/globėjams/rūpintojams nustatytą COVID-19 ligą (koronoviruso infekciją) tą pačią dieną tėvai/globėjai/ rūpintojai privalo informuoti klasės vadovą ir gimnazijos vadovybę.

Dėmesio!

Posted on 20/08/2020 by