»

 

Orinetacinės matematikos varžybos senamiestyje 

Gamtos mokslų projektinė diena

 

IA klasės mokiniai tyrė Ozo tvenkinio ir vandentiekio vandens kietumą, pH ir chlorido jonus chemijos užsiėmimo metu. Biologijos užsiėmimo metu mokiniai miške išmoko surasti ir atpažinti gamintojus, vartotojus ir skaidytojus. Užsiėmimo metu mokykloje išmoko atpažinti augalus ir sužinojo augalų gerąsias savybes. Fizikos užsiėmimų metu mokiniai žaidė žaidimą ,,Vanduo aplink mus, jo savybės ir naudojimas“. Mokiniai turėjo surašyti su vandeniu susijusius reiškinius, vandens savybes ir jų taikymą, vandens poveikį žmogui. Kiekvienas pristatė savo darbą. Aptariant atliktus darbus vyko diskusija.


 

 

Užsienio kalbų dienos renginių akimirkos.

IIIC gimn. kl. žygis po Užupio Respubliką ir IIIB/P gimn. klasių apsilankymas Europos informaciniame centre.


Posted on 10/07/2019 by

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018