Lituanistinis mokymas

LITUANISTINIO MOKYMO GEOGRAFIJA PASAULIO ŽEMĖLAPYJE

Daugiau informacijos suteiks KLASIŲ VADOVĖS:

2017-2018 m.m.

Daiva Cygankova

cigdaiva@yahoo.com

Ozo gimnazija, 301 kab.

7-18 m. vaikai, pageidaujantys mokytis 1-12 klasėse, gimnazijai (nurodytoms klasių vadovėms)

turi pateikti šiuos dokumentus:

1. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento (konkrečios Lietuvoje baigtos klasės) kopiją.

2. Asmens (mokinio) LR tapatybę liudijančio dokumento su asmens kodu kopiją ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

3. Prašymą dėl priėmimo į mokyklą, taikant nuotolinio mokymo būdą:

Prašymas 1-4 klasių mokiniams;

Prašymas 5-8 klasių mokiniams;

Prašymas 9-12 klasių mokiniams.

4. Sutartį su mokykla:

Sutartis 1-4 klasių mokiniams;

Sutartis 5-8 klasių mokiniams;

Sutartis 9-10 klasių mokiniams;

Sutartis 11-12 klasių mokiniams.

5. Vilniaus Ozo gimnazijos mokinių asmens duomenų tvarkymo taisyklės (taisyklės)

6. Dokumentinę nuotrauką elektroniniu (skaitmeniniu) pavidalu.

7. Prašymą lietuvių kalbos žinių patikrinimui (tik tiems, kurie pageidauja mokytis 2-8 klasėje, bet neturi LR išsilavinimą patvirtinančio dokumento).

8. Pažymą dėl specialiojo ugdymosi ir/ar švietimo pagalbos skyrimo iš LR pedagoginės psichologinės tarnybos (jei yra būsimo mokinio specialiųjų, raidos sutrikimų).

Gerbiami Moksleiviai, Tėveliai,

Informuojame, kad 2018/2019 mokslo metais 1-8 kl. bus reikalingos šios pratybos:

1 klasė: EMA elektroninės lietuvių kalbos pratybos,

E.Marcelionienė „Šaltinėlis“. 1 klasė. Pratybų sąsiuvinis 1, 2 dalys (šiuos pratybų sąsiuvinius galite įsigyti knygyne).

2-8 klasė: EMA elektroninės pratybos.

Elektroninės pratybos leidžia diferencijuoti ir individualizuoti mokymo(si) procesą, suteikia interaktyvią mokymosi sistemą.

Pastabos

1. Tie, kurie ketina mokytis visų mokomųjų programos dalykų ir nesimoko užsienio bendrojo lavinimo mokyklose, informaciją ras skyreliuose: „Nuotolinis mokymas > 1-8 KLASĖS“ ir „Nuotolinis mokymas > I-IV GIMNAZIJOS KLASĖS“.

2. Dokumentus, siunčiamus el.paštu, reikia atsispausdinti, užpildyti ranka ir pasirašyti, nuskenuoti ir prisegus prie el.laiško siųsti  nurodytoms klasių vadovėms (patikrai ir pirminei registracijai).

3. Visų dokumentų originalus ir kopijas būtina išsiųsti registruotu paštu į gimnaziją! Adresas:

Lituanistinis mokymas

Vilniaus Ozo gimnazija

Ozo g.39

Vilnius LT-07171

Lietuva

4. Mokiniai, dėl įvairių priežasčių pageidaujantys nutraukti mokymąsi mūsų gimnazijoje, turi parašyti atitinkamos formos prašymą ir atsiųsti jį savo klasės vadovei. Dėl reikalingų dokumentų išrašų ar pažymų turite taip kreiptis į savo klasės vadovę.

5. 1-8 klasių mokiniai mokslo metų eigoje dėl įvairių priežasčių gali keisti mokomuosius dalykus, t.y. jei šalia privalomų mokomųjų dalykų buvo mokomasi ir pasirenkamųjų, galima pastarųjų atsisakyti arba atvirkščiai - pradėti mokytis pasirenkamųjų dalykų. Tam reikia užpildyti atitinkamos formos prašymą ir atsiųsti jį savo klasės vadovei:

Prašymo forma 1-4 klasių mokiniams;

Prašymo forma 5-8 klasių mokiniams.

AKTUALI INFORMACIJA (Jūsų klausimai / Mūsų atsakymai)

Video „Kaip vyksta lituanistinis mokymas?“