1-4 PRADINIO UGDYMO IR 7-8 KLASIŲ ir I-IV GIMNAZIJOS KLASIŲ MOKINIŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ)
KONSULTAVIMO TVARKARAŠTIS 2018-2019 M. M.

 

Eil. Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Dėstomas dalykas

Savaitės diena

Laikas

Kabinetas/Skype

1

Alekšiūnienė Inga

Informacinės technologijos/matematika

Pirmadienis

8.55-9.40

Skype, 302

2

Apanavičiūtė Gailė

Lietuvių kalba

Ketvirtadienis

9.50-10.35

Skype, 216

3

Balcevičienė Dovilė

IT, matematika

Pirmadienis

8.00-15.00

Skype, 107

4

Balcevičius Ričardas

Informacinės technologijos, fizika

Trečiadienis

12.00-12.45

Skype

5

Bardauskienė Eglė

Karjeros planavimas

Trečiadienis

8.55-9.40

Skype, 224

6

Bartnykaitė Kristina

Dorinis ugdymas (etika)

Pirmadienis

12.00-12.45

Skype, 316

7

Baužienė Aldona

Pradinės klasės (1 a, b, c, f klasės)

Ketvirtadienis  

16.00 – 20.00

Skype

8

Chlebnikovienė Vida

Pradinės klasės (4 b, c, e klasės)

Trečiadienis

17.00-20.00

Skype

9

Cygankova Daiva

Dailė, dizainas, technologijos

Antradienis

9.50-10.35

Skype, 301

10

Čepienė Agnė

Lietuvių kalba

Penktadienis

8.55-9.40

Skype

11

Gaušienė Diana

Lietuvių kalba

Trečiadienis

13.00-13.45

Skype, 314

12

Greviškienė Ilona

Anglų kalba

Pirmadienis

10.45-11.30

Skype, 312

13

Kasperavičienė Vida

Prancūzų kalba

Penktadienis

12.55-13.40

Skype

14

Kaselis Gintaras

Istorija

Penktadienis

10.45-11.30

Skype, 214

15

Kavaliauskas Juozas

Informacinės technologijos

Antradienis

14.45-15.30

Skype, 307

16

Klimienė Vilma

Biologija

Ketvirtadienis

9.50-10.35

Skype, 309

17

Klipčienė Daiva

Fizika

Pirmadienis

12.00-12.45

Skype, 219

18

Krisiulevičienė Evelina

Anglų kalba

Trečiadienis

12.55-13.40

Skype

19

Krisiulevičius Šarūnas

Kūno kultūra

Antradienis

10.45-11.30

Skype

20

Litvinaitė Jūratė

Istorija

Antradienis

13.50-14.35

Skype

21

Lukauskienė Violeta

Dailė, fotografija

Ketvirtadienis

14.45-15.30

Skype, 301

22

Mačiulienė Danguolė

Anglų kalba

Pirmadienis

12.55-13.40

Skype, 303

23

Malakauskas Vidmantas

Istorija

Ketvirtadienis

8.55-9.40

Skype, 214

24

Milkevičienė Audronė

Technologijos

Antradienis

12.55-13.40

Skype, 115

25

Minkevičius Rimantas

Sportas ir sveikata

Trečiadienis

12.55-13.40

Skype

26

Mozūraitytė Inga

Muzika

Pirmadienis

13.50-14.35

Skype, 205

27

Navakauskaitė Laura

Informacinės technologijos/matematika

Ketvirtadienis

10.45-11.30

Skype, 310

28

Nenėnas Vytenis

Anglų kalba

Ketvirtadienis

8.55-9.50

Skype, 114

29

Paulauskaitė Audra

Pradinės klasės

Trečiadienis

19.00-21.00

Skype

30

Plytnikienė Liudmila

Rusų kalba

Trečiadienis

14.45-15.30

Skype, 217

31

Puidokienė Birutė

Lietuvių kalba

Antradienis

10.45-11.30

Skype

32

Racienė Asta

Pradinės klasės (2 a, b, c, e klasės)

Ketvirtadienis

8.00- 10.00

18.00-19.00

Skype

33

Relič Radmila

Rusų kalba

Ketvirtadienis

10.45-11.30

Skype, 225

34

Riaubytė Janina

Matematika

Ketvirtadienis

10.45-11.30

Skype, 215

35

Rybakovienė Jekaterina

Anglų kalba

Trečiadienis

9.50-10.35

Skype, 301

36

Rusakevičiūtė Živilė

Sporto pažinimas

Antradienis

12.55-13.40

Skype

37

Savickienė Jurgita

Pradinės klasės (4 d klasė)

Pirmadienis

17.00-19.00

Skype

38

Sinkevičienė Regina

Chemija

Penktadienis

8.55-9.40

Skype, 317

39

Skairienė Vilda

Lietuvių kalba

Pirmadienis

8.00-15.00

Skype, 106

40

Stanaitienė Rita

Geografija

Antradienis

10.45-11.30

Skype, 206

41

Stasiulienė Aurutė

Biologija

Pirmadienis

10.45-11.30

Skype, 309

42

Stončaitienė Vilija

Pradinės klasės (3 a, c, e klasės)

Trečiadienis

19.00-21.00

Skype

43

Subačienė Jolanta

Matematika

Ketvirtadienis

10.45-11.30

Skype, 305

44

Šilingis Rimas

Kūno kultūra

Trečiadienis

12.55-13.40

Skype, sporto salė

45

Šlapelienė Aušra

Lietuvių kalba/5,6,7,8 klasės

Antradienis

9.50-10.35

Skype, 313

46

Švaikevičienė Dijana

Matematika

Antradienis

10.45-11.30

Skype, 218

47

Virbalienė Lijana

Lietuvių kalba

Pirmadienis

9.50-10.35

Skype, 311

48

Zalonskytė Kristina

Pradinės klasės (3 d)

Trečiadienis

 

18.30-19.30

Skype

49

Zimnickienė Digna

Ekonomika

Ketvirtadienis

12.55-13.40

Skype

50

Zinovjeva Jelena

Vokiečių kalba

Trečiadienis

8.55-9.40

Skype, 225

51

Renata Žilėnienė

Pradinės klasės (1 d, e klasės)

Antradienis

18.00-20.00

Skype

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018