Sporto skyrius » Veikla

Veikla

KVIETIMAS MOKYTIS VILNIAUS OZO GIMNAZIJOJE

 


MOKINIŲ, PRETENDUOJANČIŲ MOKYTIS VILNIAUS OZO GIMNAZIJOS SPECIALIZUOTO UGDYMO SPORTO KRYPTIES KLASĖSE, MEDICININĖS ATRANKOS TVARKOS IR KRITERIJŲ APRAŠAS

 

Sporto klasės mokiniai pagal sporto šakas, 2018-2019 mokslo metai

Sporto federacija

Sporto šaka, sportininkai

Treneriai

www.boksofederacija.lt

Boksas

Dovydas Paškevičius (8 kl.)

Karolis Žinis (IIA)

Armandas Bielskus (IIB)

Aidas Savčenko (IIB)

Sandis Dunkulis (IIIC)

Miroslav Krepštul

www.ldsf.lt

Dviračių sportas

Laurynas Sirutavičius(IA)

Gabija Ališauskaitė (IIA)

Matas Beginskas (IIB)

Dovydas Lukšas (IIB)

Žygimantas Matuzevičius (IIB)

Žygimantas Norutis (IIB)

Eitvilas Aželis (IIIC)

Gustas Raugala (IIIC)

Dovydas Vaitkevičius (IIIC)

Algirdas Pijus Butkevičius (IVC)

Martynas Sirutavičius(IVC)  

Vytautas Juchnevičius

 

www.judo.lt

Dziudo imtynės

Danielius Dinikis (7 kl.)

Dovilė Gotto (7 kl.)

Greta Kublickytė (8 kl.)

Mantas Leonovas (8 kl.)

Daniil Vincelovič (8 kl.)

Dominik Katkovskij (IA)

Vilius Juonys (IIB)

Kostas Butkus (IIIC)

Edvardas Sobolevski (IIIC)

Dariuš Rogoža (IVC)

Olegas Čursinas

Svetlana Vetrova

 

www.fechtavimas.lt

Fechtavimas

Anastasija Pylinova (8 kl.)

Jurijus Mašalo

www.lff.lt

 

Futbolas (merginos)

Eva Jakaitė (IIA)

Greta Markauskaitė (IIA)

Milita Ragauskaitė (IIA)

Judita Sabatauskaitė (IIA)

Erika Šupelytė (IIA)

Dorotėja Aidukaitė (IIB)

Viltė Jurgaitytė (IIB)

Ugnė Lazdauskaitė (IIB)

Karilė Liužinaitė (IIB)

Alina Špakovskaja (IIB)

Dominyka Vaiginytė (IIB)

Erika Deventinaitė (IIIC)

Gabrielė Ragauskaitė (IIIC)

Sylvia Šafranovič (IIIC)

Gintarė Blažytė (IVC)

Gabija Gedgaudaitė (IVC)

Loreta Rogačiova (IVC)  

Rolandas Čepkauskas

Markas Razmaratas

Mantas Tamulionis

 

www.lff.lt

 

Futbolas (vaikinai)

Aringas Juška (7 kl.)

Milanas Rutkovskis (7 kl.)

Arijus Šniras (7 kl.)

Augustas Tamaševičius (7 kl.)

Patrikas Žvinys (7 kl.)

Džiugas Aleksa (8 kl.)

Kajus Beršta (8 kl.)

Kasparas Tomas Dulkinas (8 kl.)

Martynas Giedraitis (8 kl.)

Darius Stankevičius (8 kl.)

Nojus Šakalys (8 kl.)

Justas Tamaševičius (IA)

Andrius Osvaldo Alfieri (IIA)

Astijus Cvetkovas (IIA)

Vladislav Korovin (IIA)

Aleks Okolovič (IIA)

Arnas Spyčius (IIA)

Gerardas Širvinskas (IIA)

Egidijus Dusevičius (IIIC)

Artūr Dolžnikov (IIID)

Rimvydas Kochanauskas

Andrius Skerla

 

www.gimnastika.lt

Gimnastika

Eglė Stalinkevičiūtė (IA)

Inga Levanienė

www.imtynes.lt

Graikų–romėnų imtynės

Renatas Čaikovskis (7 kl.)

Juras Misikas (7 kl.)

Vilius Adomavičius (8 kl.)

Rokas Čepauskas (8 kl.)

Marius Jakovlevas (8 kl.)

Nikita Jermakov (8 kl.)

Žilvinas Gurskis (8 kl.)

Benas Mickevičius (8 kl.)

Aleksej Stacenko (8 kl.)

Ronald Čiužinov (IA)

Rolandas Grėbliūnas (IA)

Jegor Kapustin (IA)

Edvinas Matačius (IA)

Damian Matveiko (IA)

Lukas Miodušauskas (IA)

Jurij Ruben Aleksander Ščegolev (IA)

Motiejus Vyrukaitis (IIA)

Adomas Grigaliūnas (IIB)

Vilius Savickas (IIIC)

Arsenas Stankevičius (IIIC)

Mindaugas Venckaitis (IIIC)

Augustinas Dikčius (IVC)

Konstantinas Kešanidi (IVC)

Robertas Kvietkus (IVC)

Arminas Lygnugaris (IVC)

Lukaš Malyško (IVC)

Valdas Platkovskis (IVC)

Artūras Snetkovas (IVC)

Deividas Subotkevič (IVC)

Henrikas Špadas (IVC)  

Oleg Antoščenkov

Vladimiras Audickas

Aleksandr Kazakevič

 

www.lif.lt

Irklavimas

Kamilė Kralikaitė (IIIC)

Vilmantė Putnaitė (IIIC)

Gabija Šarkauskaitė (IIIC)

Ingrida Barkutė (IVC)

Laura Overlingaitė (IVC)

Vytautė Urbonaitė (IVC)

Vladislavas Sokolinskis  

www.musukrepsinis.lt

Krepšinis

Urtė Ratavičiūtė (7 kl.)

Benas Hofšteteris (8 kl.)

Audronė Zdanevičiūtė (IA)

Adomas Linartas (ID)

Bartautas Linartas (ID)

Nerijus Užkurnis (IIA)

Armandas Plintauskas (IIB)

Karolis Žagminas (IIB)

Gintautas Regina

www.lengvoji.lt

Lengvoji atletika

Gabrielė Lukošiūtė (7 kl.)

Toma Dailidonytė (IA)

Urtė Gudzikaitė (IA)

Marius Rudzevičius (IA)

Milanta Sičinskytė (IA)

Karolis Gelažius (IIA)

Arnoldas Liutinskis (IIA)

Gintarė Paulauskaitė (IIA)

Sandra Gurskaitė (IIB)

Armantas Biekša (IIIC)

Kasparas Butkus (IIIC)

Vilius Paikovas (IIIC)

Sonata Rudytė (IIIC)

Gintarė Tirevičiūtė (IVC)

Jurdanas Radžius

Juzefas Romankovas

Irina Krakoviak-Tolstika

Tatjana Krasauskienė

Edmuntas Matusevičius

Danutė Skirmantienė

Erika Žiupkienė

www.ltuswimming.com

Plaukimas

Virginija Volodkaitė (7 kl.)

Martyna Biekšaitė (IA)

Juneta Krylovaitė (IA)

Aurelija Aškelovič (IIA)

Nikita Sviantickaja (IVC)

Vygandas Banys

Gražina Kogarko

Jelizaveta Pogumirskienė

www.rankinis.lt

Rankinis

Rytis Paškevičius (IIB)

Beatričė Ruseckaitė (IIIC)

Aušra Šponė (IIIC)

Kotryna Vasiliauskaitė (IIIC)

Lina Aidukaitė (IVC)

Samanta Dunkulytė (IVC)

Eimantas Karalis (IVC)

Greta Marcinkėnaitė (IVC)

Inga Sadauskaitė (IVC)

Karolis Kaladinskas

www.lnsaski.lt

Slidinėjimas

Violeta Citovičiūtė (IVC)

Ričardas Panavas

www.stalotenisas.lt

Stalo tenisas

Lukas Rimkus (IA)

Vakaris Mečionis (IIIC)

Benediktas Vaitkevičius (IVC)

Artūras Orlovas

 

www.pentathlon.lt

Šiuolaikinė penkiakovė

Džastin Jasiulevičius (7 kl.)

Lukas Gaudiešius (7 kl.)

Patricija Gudlevičiūtė (8 kl.)

Medėja Gineitytė (IIB)

Monika Rėkutė (IIA)

Artūras Kalininas

Dalia Budavičiūtė

 

www.tennis.lt

 

Tenisas

Patricija Paukštytė (8 kl.)

Nikita Petrusenko (IA)

Ainius Sabaliauskas (IA)

Pijus Vaitiekūnas (IIA)

Alisa Gaivoronskytė (IVC)

Edita Liachovičiūtė

Rimvydas Mugevičius

Vadim Pinko

Jegoras Kronovas

www.ltf.lt

 

Tinklinis

Ariana Rudkovskaja (IA)

Laurynas Galdikas (IID)

 

www.lvfed.lt

Vandensvydis

Karolis Michaliovas (IA)

Tadas Pašuk

www.zoles-riedulys.lt

Žolės riedulys

Deividas Smailys (IIA)

Maksim Tarasov

 

2017-2018_Rezultatai EČ_PČ_forma_5

VILNIAUS OZO GIMNAZIJOS SPORTININKŲ PASIEKIMAI EUROPOS IR PASAULIO ČEMPIONATUOSE 2016-2017 M.

 

 

Vilniaus Ozo gimnazija © 2012-2018