Dėl didelio dalyvių skaičiaus registracija jau sustabdyta!

Respublikinio muzikos festivalio „Dėl tos dainos“

NUOSTATAI

1.  Muzikos festivalis yra skirtas atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečiui paminėti.

2.  Festivalio dalyviai: visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų (gali dalyvauti ir profesinių, specializuotų mokyklų) 5-12 klasių mokiniai, jų ansambliai, grupės.

3.  Atlikėjų skaičius, ansamblio, grupės dydis neribojamas.

4.  Kiekvienas dalyvis, ansamblis ar grupė turi pasiruošti atlikti du kūrinius:

4.1.Vienas kūrinys laisvai pasirenkamas (pageidautina patriotine tematika ir sukurtas nuo 1990 iki 2020 m.); kitas kūrinys – bendra festivalio daina „Dėl tos dainos“ (natos ir muzika bus pateikta visiems festivalio dalyviams el.paštu);

4.2. Kūriniai gali būti interpretuojami ir atliekami pasitelkiant meninę išmonę;

4.3. Kartu su mokiniais groti, dainuoti gali ir vadovas (mokytojas);

4.4. Pasirinkti kūriniai (dainos) festivalyje nesikartoja ir yra iš anksto (iki 2020-03-27) registruojami interaktyvioje anketoje (nuoroda į ją bus pateikta visiems festivalio dalyviams el.paštu).

5.  Muzika gali būti atliekama gyvai (pageidautina) arba naudojant fonogramą (be įgarsinto melodijos, vokalo takelio). Dainuojama tik gyvai.

6.  Galima naudotis Vilniaus Ozo gimnazijoje esančiais muzikos instrumentais (turimų instrumentų sąrašas bus pateiktas visiems festivalio dalyviams el.paštu) arba – atsivežti savo.

7.  Už įgarsinimą ir apšvietimą atsakingi renginio organizatoriai.

8.  Dėl pageidavimų (aparatūros, apšvietimo, instrumentų, mikrofonų kiekio ir kt.) būtina kreiptis į festivalio organizatorius iki 2020-04-01.

9.  Registracija vyks iki 2020-03-27 el. paštu: [email protected] (dalyvio anketa bus pateikta visiems festivalio dalyviams el.paštu).

10.  Renginio organizatoriai el.paštu pateiks tikslesnę informaciją (pasirodymų eilės tvarka, laikas ir kt.) iki 2020-04-07.

11.  Festivalio dalyvio mokesčio nėra.

12.  Visi dalyviai bus apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis.

13.  Organizatorius – Vilniaus Ozo gimnazija, http://ozogimnazija.lt;

Facebook: Vilniaus Ozo gimnazija > muzikos festivalis „Dėl tos dainos“.

14.  Festivalio koordinatorė – muzikos mokytoja Inga Mozūraitytė ([email protected],  Facebook paskyra: Inga Mozūraitytė).

15.  Festivalio data: 2020-04-10 (penktadienis) 12 val.

16.  Festivalio vieta: Vilnius, Ozo g.39, Vilniaus Ozo gimnazijos aktų salė.

17.  Festivalis bus transliuojamas tiesiogiai per gimnazijos Facebook paskyrą (festivalio dalyviai (vadovai) turi pasirūpinti mokinių sutikimais, jei tokių reikia).

Festivalio nuostatai (atsisiųsti)

Dalyvio registracijos forma (atsisiųsti)

Kūrinių registravimo forma (interaktyviai čia)

Bendros festivalio dainos „Dėl tos dainos“ natos C-dur tonacijoje (atsisiųsti)