Respublikinio gyvos muzikos moksleivių festivalio „Bardai kitaip“

NUOSTATAI

1. Festivalis organizuojamas visos Lietuvos mastu tarp bendrojo ugdymo mokyklų (dalyvauti gali ir profesinių, specializuotų mokyklų mokiniai).
2. Festivalio dalyviai: 5-12 klasių mokiniai, jų ansambliai, grupės (dalyvauti gali ir žemesnių klasių mokiniai).
3. Atlikėjų skaičius, ansamblio, grupės dydis neribojamas.
4. Kiekvienas dalyvis, ansamblis ar grupė turi atlikti 2 kūrinius:

4.1. Abu kūriniai gali būti pasirinktų XX-XXI a. Lietuvos bardų (dainuojamosios poezijos) dainų interpretacijos, arba vienas kūrinys – pasirinktos bardų dainos interpretacija, o kitas kūrinys laisvai pasirenkamas – savo kūrybos ar kito atlikėjo, grupės (pageidautina lietuvių) kūrinio interpretacija;

4.2. Kūriniai gali būti interpretuojami ir atliekami pasitelkiant meninę išmonę;

4.3. Kartu su mokiniais groti, dainuoti gali ir vadovas (mokytojas);

5. Muzika gali būti atliekama gyvai (pageidautina) arba naudojant fonogramą (be įgarsinto melodijos, vokalo takelio).

6. Galima naudotis Vilniaus Ozo gimnazijoje esančiais muzikos instrumentais (mušamaisiais, klavišiniais, elektrinėmis, akustinėmis gitaromis) arba – atsivežti savo.

7. Už įgarsinimą, apšvietimą atsakingi renginio organizatoriai, t.y. Vilniaus Ozo gimnazija.

8. Dėl pageidavimų (aparatūros, apšvietimo, instrumentų ir kt.) būtina kreiptis į festivalio koordinatorę Ingą Mozūraitytę iki 2019-04-12.

9. Registracija vyks iki 2019-04-12 el.paštu inga.mozuraityte@ozogimnazija.lt  (dalyvio paraiška pridedama).

10. Renginio organizatoriai el. paštu pateiks tikslesnę informaciją (pasirodymų eilės tvarka, laikas ir kt.) iki 2019-04-15.

11. Festivalio dalyvio mokesčio nėra.

12. Visi dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais.

13. Dalyvių pasirodymus stebės kviestiniai svečiai ir renginio dalyviai.

14. Organizatorius: Vilniaus Ozo gimnazija, http://ozogimnazija.lt
     - Koordinatorė: muzikos mokytoja Inga Mozūraitytė.
     - Kontaktai: inga.mozuraityte@ozogimnazija.lt

15. Festivalio data: 2019-04-19 (penktadienis), 12 val.

16. Festivalio vieta: Vilnius, Ozo g.39, Vilniaus Ozo gimnazijos aktų salė.

....................................

DALYVIO PARAIŠKA

Linkėjimus iš saulėtos Argentinos mums ir Jums siunčia 8a nuotolinio mokymo klasės mokinė Laura Serigós Galvosaitė. Festivaliui ji išmoko grupės „Liūdni slibinai“ dainą „Surasi mane“. Kviečiame pasiklausyti :

Linkėjimus iš saulėtos Argentinos visiems festivalio dalyviams taip pat siunčia 4a nuotolinio mokymo klasės mokinė Ana Serigós Galvosaitė. Kviečiame pasiklausyti jos pačios sukurtos dainos „Ruduo“.

Festivalio dalyviai:
Vilniaus „Varpo“ suaugusiųjų gimnazija
Vilniaus „Laisvės“ gimnazija
Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija
Vilniaus Maironio progimnazija
Vilniaus Ozo gimnazija
Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija
Vilniaus turizmo ir verslo pramonės mokykla
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija
Švenčionėlių Mindaugo gimnazija
Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
Vilniaus „Just Music" studija

Viso net 119 dalyvių - 14 gyvos muzikos kolektyvų!

)

Nuoroda į festivalio Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/events/398544657562445/

RĖMĖJAI:

Všį „Bardai LT“, www.bardai.lt

UAB „Paulavičius ir partneriai“

Vilniaus Ozo gimnazija