KVIEČIAME DALYVAUTI!

Respublikinio gyvos muzikos moksleivių festivalio „Bardai kitaip“

NUOSTATAI

1. Festivalis organizuojamas visos Lietuvos mastu tarp bendrojo ugdymo mokyklų (dalyvauti gali ir profesinių, specializuotų mokyklų mokiniai).
2. Festivalio dalyviai: 5-12 klasių mokiniai, jų ansambliai, grupės (dalyvauti gali ir žemesnių klasių mokiniai).
3. Atlikėjų skaičius, ansamblio, grupės dydis neribojamas.
4. Kiekvienas dalyvis, ansamblis ar grupė turi atlikti 2 kūrinius:

4.1. Abu kūriniai gali būti pasirinktų XX-XXI a. Lietuvos bardų (dainuojamosios poezijos) dainų interpretacijos, arba vienas kūrinys – pasirinktos bardų dainos interpretacija, o kitas kūrinys laisvai pasirenkamas – savo kūrybos ar kito atlikėjo, grupės (pageidautina lietuvių) kūrinio interpretacija;

4.2. Kūriniai gali būti interpretuojami ir atliekami pasitelkiant meninę išmonę;

4.3. Kartu su mokiniais groti, dainuoti gali ir vadovas (mokytojas);

5. Muzika gali būti atliekama gyvai (pageidautina) arba naudojant fonogramą (be įgarsinto melodijos, vokalo takelio).

6. Galima naudotis Vilniaus Ozo gimnazijoje esančiais muzikos instrumentais (mušamaisiais, klavišiniais, elektrinėmis, akustinėmis gitaromis) arba – atsivežti savo.

7. Už įgarsinimą, apšvietimą atsakingi renginio organizatoriai, t.y. Vilniaus Ozo gimnazija.

8. Dėl pageidavimų (aparatūros, apšvietimo, instrumentų ir kt.) būtina kreiptis į festivalio koordinatorę Ingą Mozūraitytę iki 2019-04-12.

9. Registracija vyks iki 2019-04-12 el.paštu inga.mozuraityte@ozogimnazija.lt  (dalyvio paraiška pridedama).

10. Renginio organizatoriai el. paštu pateiks tikslesnę informaciją (pasirodymų eilės tvarka, laikas ir kt.) iki 2019-04-15.

11. Festivalio dalyvio mokesčio nėra.

12. Visi dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais.

13. Dalyvių pasirodymus stebės kviestiniai svečiai ir renginio dalyviai.

14. Organizatorius: Vilniaus Ozo gimnazija, http://ozogimnazija.lt
     - Koordinatorė: muzikos mokytoja Inga Mozūraitytė.
     - Kontaktai: inga.mozuraityte@ozogimnazija.lt

15. Festivalio data: 2019-04-19 (penktadienis), 12 val.

16. Festivalio vieta: Vilnius, Ozo g.39, Vilniaus Ozo gimnazijos aktų salė.

.........................................................................

DALYVIO PARAIŠKA