Vilniaus Ozo gimnazijos renginių archyvas » » Sporto renginiai 2011-2012 m.m.

Sporto renginiai 2011-2012 m.m.

Dėmesio! Ozo gimnazijos vaikinų rankinio komanda 2012 m. balandžio 1 d. Pasvalyje finalinėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose laimėjo antrą vietą - po atkaklios kovos rezultatu 33-32 pralaimėjo Panevėžio J.Miltinio gimnazijos vaikinų komandai. Sveikiname! Reportažas iš finalo

Sausio 28-29 dienomis mūsų vaikinų rankinio komanda atstovavo Vilniaus miestą Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio zoninėse varžybose. Komanda pasirodė sėkmingai. Pirmą dieną buvo nugalėtos Zarasų Ąžuolo gimnazijos ir Molėtų pagrindinės mokyklos komandos. Antrą dieną kovoje dėl zoninių varžybų nugalėtojo vardo mūsiškiai nugalėjo Panevėžio miesto rankininkus. Vasario mėnesį mūsų komanda žais finaliniame etape. Linkime jiems didelės sėkmės! Plačiau ir akimirkos iš varžybų nuotraukose

Sveikiname Vilniaus m. 63 moksleivių sporto žaidynių rankinio varžybų nugalėtojus - mūsų gimnazijos vaikinų komandą! Ji finale (2012-01-21) nugalėjo ankstesnių metų čempionus Tuskulėnų vidurinę mokyklą. Toliau mūsų komanda atstovaus Vilniaus miestą respublikinėse varžybose. Linkime jiems didelės sekmės!

Kūno kultūros mokytojas R.Šilingis

Baigėsi 2010-2011 m.m. Vilniaus Ozo vidurinės mokyklos I-ojo rato tarpklasinės futbolo varžybos (vadovas Ričardas Greviškis). Finalinę dvikovą 4:1 laimėjo 10b (dabar 11b) klasės komanda  prieš 9a klasės (dabar 10a) vaikinus. Pirmojo rato geriausiu žaidėju pripažintas 10b klasės mokinys Lukas Kudaba.
Akimirkos iš vykusių varžybų čia.

2011 spalio 24 dieną prasideda 2011-2012 m.m. II-ojo rato tarpklasinės futbolo varžybos. Prašome sekti susitikimų tvarkaraštį Ozo gimnazijos internetinėje svetainėje.

2011 m. spalio 17 d. mūsų mokyklos sporto salėje nuo 14 val. vyko draugiškos krepšinio varžybos. Susitiko Vilniaus Ozo vid.m-klos ir Šeškinės vid.m-klos vaikinų komandos. Varžybas laimėjo kaimyninės Šeškinės vid.m-klos vaikinų komanda. Mūsų mokyklos krepšinio komandoje žaidžia mokiniai, lankantys neformalaus ugdymo krepšinio būrelį (vadovas Tadas Stanaitis).  Linkime kitose krepšinio varžybose laimėti mūsų mokyklos vaikinams!

Akimirkos iš vykusių varžybų čia.