Vilniaus Ozo gimnazijos renginių archyvas » » Sporto renginiai 2012-2013 m.m.

Sporto renginiai 2012-2013 m.m.

Draugiškų pavasario futbolo varžybų akimirkos su Žvėryno gimnazijos ir Šeškinės vidurinės mokyklos komandomis. Gerų atostogų! Treneris Marius

Sveikiname Ozo gimnazistes – lengvaatletes: Julianą Grišan, Ramintą Nedaltovską, Robertą Sliesoraitytę, Gretą Raznauskaitę, Kamilę Žiliūtę ir Aureliją Tamašauskaitę laimėjus Vilniaus lengvosios atletikos spartakiadoje II vietą.

Sveikiname Ozo gimnazistes Laurą Juškaitę, Kamilę Žiliūtę, Jolitą Sokolovskytę, Eglę Orlovaitę, Irmą Bučelytę ir Daivą Mikelytę Vilniaus miesto krepšinio spartakiadoje laimėjus I vietą. Rita Stanaitienė ir Rimas Šilingis

2013-03-21

DĖMESIO! Kovo mėn. 21 d. (ketvirtadienį) kvietėme visus sirgalius į draugiškas tarpmokyklines rungtynes! Susitiko: Vilniaus Ozo gimnazija - Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla. Kvietimas. Renginio vaizdo reportažas

•
  • 2013-03-19
  • Sveikiname mūsų gimnazijos merginų krepšinio komandą (N.Lukoševičiūtę, V.Strelčiūnaitę, G.Paulauskaitę, G.Kairytę, L.Juškaitę, A.Vitunskytę, D.Šarauskaitę, E.Mauraitę, K.Žiliūtę, L.Šmitaitę, R.Sliesoraitytę), iškovojusią II vietą Vilniaus miesto mokinių krepšinio žaidynėse ,,Manija‘‘! Nugalėtojų nuotrauka

2013-03-08

Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas - tradicinės virvės traukimo varžybos (Varžybų nuostatai) - vyko kovo 8 d. (penktadienį) 12 val. gimnazijos sporto salėje. Nugalėtojų nuotrauka. Renginio vaizdo reportažas

2013-01-22

Sausio 13-ajai paminėti buvo surengtos futbolo varžybos! Ozo gimnazijos futbolo būrelio vaikinai laimėjo prieš Kovalevskos vid. m-klos mokinius! Už nuoširdžią kovą dėkojame abiems komandoms. Renginio vaizdo reportažas

2013-01-18

Apie mūsų sveiką gyvenimo būdą sportuojant spaudoje:

Vilniaus Ozo gimnazijos moksleiviai išbandė slides ir sniego padangas

2013-01-18

Dėmesio! Vilniaus miesto sporto žaidynių stalo teniso varžybų nugalėtoja yra Ozo gimnazijos komanda! Sveikiname Ic klasės mokines Eglę Orlovaitę, Irmantę Bučelytę ir Jolitą Sokolovskytę!

2012-12-27

Dėmesio! Ozo gimnazijos vaikinų tarpklasinių krepšinio varžybų naujienos. Gruodžio 7 d. Ib klasės komanda rezultatu 62:37 nugalėjo Ia klasės komandą, ir pirmokų grupėje užėmė II vietą. Pirmokų grupės nugalėtoja Id klasė gruodžio 12 d. atkaklioje kovoje 55:57 pralaimėjo IIa komandai. Gruodžio 21 d. įvyko dvejos rungtynės. IIa įtemptose varžybose 42:40 nugalėjo IIIb komandą. Paskutinėje dienos kovoje IIIa vaikinai 55:39 nugalėjo IIa klasę. Lemiamose varžybose dėl grupės nugalėtojo vardo kovos IIIa ir IIIb. Primename, kad gimnazistai kovoja dėl 2007 metais įsteigtos pereinamosios taurės.