Renginiai 2008-2009 m.m.

Kalėdinis renginys

2008 m. gruodžio 15-19 dienomis mokykloje vyko kalėdiniai renginiai. Visą savaitę įvairių klasių mokiniai ruošė kalėdinį paštą savo draugams ir mokytojams. Mokykla buvo gražiai papuošta kalėdinės tematikos dekoracijomis. Gruodžio 17 dieną mokykloje iškilmingai atidaryta mokytojų ir mokinių kūrybinių darbų paroda, kuriai buvo ruoštasi visą mėnesį. Savaitės pabaigoje įvyko baigiamasis kalėdinės savaitės renginys - kalėdinis koncertas mokyklos aktų salėje.

• Kaip buvo papuošta mokykla, galite pažiūrėti čia.

• Gruodžio 17 dieną mokykloje vykusios mokytojų ir mokinių kūrybinių darbų parodos darbelius-stebuklus galite peržiūrėti čia.

• Gruodžio 19 aktų salėje vykusio kalėdinio renginio-koncerto, kurio metu apdovanojome „kalėdiškiausius“ ir kūrybinių darbų parodoje dalyvavusius mokinius, mokytojus bei išdalinome kalėdinį paštą akimirkas fotografijose galite peržiūrėti čia.

Užsienio kalbų renginiai

2009 m. vasario 6-12 d. mokykloje vyko užsienio kalbų savaitė, kuri buvo skirta Valentino dienos minėjimui. Visą savaitę buvo papuošta, veikė Valentino paštas, surengta Valentino atvirukų paroda-rinkimai. Kaip buvo papuošta mokykla ir Valentino atvirukus galite peržiūrėti čia.

Vasario 5 d. buvo surengtas rusų pasakėčių vakaras „Krylovo pasakėčios“, kurį vedė mokytojos L. Plytnikienės vadovaujami studentai bei mokiniai. Filmuoto renginio ištraukas galite peržiūrėti mūsų mokyklos tinklapio vaizdo medžiagos galerijoje.

Vasario 11 d. užsienio kalbų mokytojai vedė pamoką, kurioje aptarė Valentino švenės tradicijas bei įstoriją.

Užsienio kalbų savaitė baigėsi vasario 12 d. Valentino koncertu mokyklos aktų salėje. Akimirkos iš renginio čia.

Rusų kalbos renginys „Krylovo pasakėčios" (2009 m.sausis)

Šimtadienio šventė

2009 m. vasario 20 d. 18 val. mokyklos aktų salėje vyko Šimtadienio šventė „Prie dangaus vartų“. Renginį ruošė 11a, 11b, 11c ir 11h klasės mokiniai bei jų klasių vadovės V.Skairienė, Ž.Tomkevičienė ir D.Cygankova. Renginio metu vienuoliktokai svarstė, ar praleisti dvyliktokus pro dangaus vartus, o dvyliktokai turėjo įrodyti, kad yra patys geriausi ir jiems reikia atverti dangaus vartus. Akimirkas iš renginio galite peržiūrėti fotografijose čia. Filmuoto renginio ištraukas galite peržiūrėti mūsų mokyklos tinklapio vaizdo medžiagos galerijoje.

Šimtadienio šventė „Prie dangaus vartų“ (2009 m. vasaris)

Lituanistų renginys

2009 m. vasario 17-24 d. mokykloje vyko lituanistinė savaitė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, kurios metu mokyklos bendruomenės nariai kūrė ir dalyvavo odės blynams bei gražiausios kaukės konkursuose, susipažino su Užgavėnių tradicijomis, persirengę žydais, elgetomis bei kitokiais monais vaišinosi blynais, varė žiemą iš kiemo. Kaip jiems sekėsi, galite pasižiūrėti čia.

Matematikų renginys

Nuo 2009 m. vasario 23 dienos mokykloje vyko matematikos savaitei skirti renginiai. Mokiniai aktyviai dalyvavo matematikos konkursuose ir "Matematiniame konkurse" laimėjo diplomus bei prizus. Kaip vyko įvairūs matematiniai konkursai, galite pasižiūrėti čia.

Kovo 11-osios renginys

Kovo 10 d. (antradienį) 12 val. mokyklos sporto salėje vyko tradicinės tarpklasinės virvės traukimo varžybos, skirtos Valstybės atkūrimo dienai — Kovo 11-ajai — paminėti. Dalyvavo 8-11 klasių mokinių komandos. Nugalėjo 9a klasės komanda. Filmuoto renginio ištraukas galite peržiūrėti mūsų mokyklos tinklapio vaizdo medžiagos galerijoje arba čia

Virvės traukimo varžybos, skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti (2009 m. kovas)

Gamtos mokslų renginys

Kovo 26 d. mokyklos aktų salėje vyko Gamtos mokslų viktorina. Dalyvavo trys mišrios 8-10 klasių mokinių komandos. Komandoms buvo įteikti padėkos raštai. Padėkos raštas taip pat buvo įteiktas ir aktyviausiam sirgaliui 8a klasės mokiniui Lukui Lukaševičiui. Akimirkos iš renginio čia.

• I vietą laimėjo „Žiniukai“;

• II vietą – „CHOH“ komanda;

• III vieta atiteko „Kovotojų“ komandai.

Kovo 31 dieną 8a klasės mokiniai lankėsi Valstybinėje Maisto ir veterinarijos tarnyboje surengtoje fotografijų parodoje „Gervė – mūsų ilgesio paukštis“. Tarnybos konferencijų salėje Dominykas ir Monika skaitė pranešimus apie gervę bei Gandrines (Gervines). Akimirkos iš renginio čia.

„Ozo apdovanojimų 2009“ renginys

Gegužės 19 d. mokyklos aktų salėje vyko kasmetinė „Ozo apdovanijimų 2009“ teikimo šventė. Renginio metu buvo parodytas muzikinis spektaklis „Sapnas“, kurį kartu su 8-11 klasių mokiniais parengė neformaliojo ugdymo vadovė Džiuljeta Mankauskaitė.

„Ozo apdovanijimų 2009“ pagyrimo raštai buvo įteikti šiems 4, 8-11 klasių mokiniams (12 klasių mokiniams pagyrimo raštai bus teikiami atestatų teikimo dieną).

Filmuoto spektaklio „Sapnas“ ištraukas galite peržiūrėti mūsų mokyklos tinklapio vaizdo medžiagos galerijoje arba čia.

Muzikinis spektaklis „Sapnas“ (2009 m. gegužė)