Renginiai 2009-2010 m.m.

Karaokės konkursas

2010 m. birželio 11 d. 12.00 mokyklos aktų salėje vyko mokinių ir mokytojų Karaokės konkursas. Renginį organizavo muzikos mokytoja I.Kežutienė. Į konkursą padainuoti susirinko 11 klasių mokiniai ir įvairių dalykų mokytojai. Visi dalyvavusieji gavo prizų, kuriuos mokyklos socialinė pedagogė R.Relič laimėjo vykdydama vaikų socializacijos programą.

Kvietimas į karaokės konkurso renginį  (2010-06-11)

Renginio akimirkos fotografijose

Paskutinio skambučio šventė

2010 m. gegužės mėn. 28 d. mūsų mokyklos XX abiturientų laidai nuskambėjo PASKUTINIS SKAMBUTIS. Šios šventės proga sveikinome mokytojus, abiturientus bei jų tėvelius ir maloniai kvietėme į šventinius renginius! Plačiau

Renginį ruošė 11a klasės mokiniai ir jų klasės vadovė D.Gaušienė. Renginį ruošti padėjo 11b, 11c klasių mokiniai ir jų klasių vadovės J.Riaubytė, R.Sinkevičienė.

Paskutinio skambučio šventė  (2010-05-28)

Renginio akimirkos fotografijose

Gamtos mokslų dienos

2010 m. balandžio 6-9 dienomis mokykloje vyko gamtos mokslų dienos. Renginių planas

Balandžio 7 d. 12 kl. mokinys Daumantas Liekis pristatė savo tiriamuosius darbus. Skaitė paskaitas 12 klasių mokiniams apie pramonės žalą aplinkai ir 10 klasių mokiniams „Vilkas – pavojingas plėšrūnas ar nykstantis gyvūnas?“. Plačiau
Balandžio 8 d. vyko 9-10-ų klasių gamtos mokslų viktorina. Dalyvavo 4 komandos.  Geriausiai sekėsi „Argentum“ komandai, kuri laimėjo 1-ąją vietą. 2-ąją vietą laimėjo „Pokštaujantys čiaupukai“, 3-iąją vietą – H2O(2), o ketvirtoji vieta atiteko H2O(1) komandai. Komandos buvo apdovanotos diplomais. Plačiau
Gruodžio mėn. 12 klasių mokiniai dalyvavo donorystės akcijoje. Plačiau

Matematikų ir informatikų dienos

2010 m. kovo 16-20 dienomis vyko matematikos ir informacinių technologijų dienos.

Ūžė praūžė Oze matematikų ir informatikų savaitė (programa).

Mokiniai dalyvavo dviejuose matematikos konkursuose: Eruditus ir Kengūra; rungėsi dėl „Ozo matemačiuko“ vardo viktorinoje. Buvo surengta spalvota geometrinių modelių, lankstinių, piešinių paroda bei informacinių technologijų virtuali paroda.

Matematikų ir informatikų dienos (2010 m. kovo 16-20 d)

Susitikimas su ministru

2010 m. kovo 19 d. į mūsų mokyklą su abiturientais susitikti atvažiavo LR švietimo ir mokslo ministras G.Steponavičius ir Vilniaus m. meras V.Navickas. Svečiavosi Vilniaus m. savivaldybės Švietimo departamento direktorius G.A.Petronis, Vilniaus m. savivaldybės įstaigų kuratorius poskyrio vedėjas D.Dagys.

LR Švietimo ir mokslo ministro G.Steponavičiaus susitikimas su abiturientais (2010-03-19)

Svečiavosi LR švietimo ir mokslo ministras, Vilniaus m. meras ir kt. svečiai (2010 m. kovo 19 d.)

Kovo 11-osios minėjimas

2010 m. kovo 10 d. 10.30 val. mokyklos aktų salėje vyko šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečio minėjimas ir koncertas. Svečiavosi Seimo narys, Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis. Koncertavo Vilniaus vokalinis folklorinis ansamblis „Kuolinga“.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečio minėjimas (2010 m. kovo 10 d.)

Šimtadienio renginys

2010-02-26 mokykloje vyko Šimtadienio šventė. Tema - Ozo viešbutis. Renginį ruošė 11a klasės mokiniai ir klasės vadovė Diana Gaušienė (scenarijus), 11b klasės mokiniai ir klasės vadovė Janina Riaubytė, 11c klasės mokiniai ir klasės vadovė Regina Sinkevičienė.

Šimtadienio šventė (2010-02-26)

Vasario 16-osios renginys

Vasario 12 d. mokykloje vyko renginiai, skirti Vasario 16-osios paminėjimui - šventinis koncertas ir virvės traukimo varžybos. Šventiniam koncertui 11-12 klasių mokinius ruošė D.Mankauskaitė ir istorijos mokytojai. Virvės traukimo varžybose dalyvavo 9a, 9b, 10a, 10b klasės ir jungtinė 12 kl. komanda. Nugalėjo 10a klasė.

Vasario 16-osios minėjimo renginiai (2010 m. vasaris)

Kalėdinis renginys

KALĖDOS ATEINA GARSIAI!

• Gruodžio 16 d. mokytojų kambaryje vyko mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų paroda.

• Gruodžio 17 d. aktų salėje vyko renginys „Kalėdinio laikotarpio tradicijos“.

Kalėdinis renginys (2009 m. gruodis)
Muzikinis spektaklis „Sapnas“ (2009 m. gegužė)

Mokytojų diena

2009 m. spalio 5 d. mokykloje šventėme Mokytojų dieną. Pamokas vedė 11-12 klasių mokiniai. Dvyliktokai mokytojams buvo parengę ne vieną staigmeną - apdovanojo gėlėmis, prisakė nuostabių žodžių ir palinkėjimų. Vėliau pravedė „Pamoką mokytojams“, kurios metu tikrino mokytojų anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos, istorijos ir muzikos žinias (plačiau pateiktyje). Dar vėliau mokytojai apsilankė fotostudijoje, kurioje buvo suorganozuota linksma fotosesija. Mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems Mokytojų dienos organizatoriams!

Mokytojo diena (2009 m. spalis)