Renginiai 2014-2015 m.m.

Paskutinis skambutis...

Renginio nuotraukos

•

• 2015-06-04 mūsų gimnazijos mokiniams buvo įteikti Garbės raštai už gerą mokymąsi, Padėkos už pažangą, siekiant geresnių mokymosi rezultatų, Padėkos už aktyvią visuomeninę veiklą.

Renginio nuotraukos

•

• Gegužės 16 d. "Gatvės muzikos dienoje" nuo 12 val. skambėjo Ozo gimnazijos muzikinis Pink Floyd projektas "The Wall". Mus rodė TV3 žiniose. ŽINIOS ČIA (nuo 18:40 min.).

Koncerto akimirkos nuotraukose.

•

2015 m. gegužės 6 dieną Vilniaus Gabijos gimnazijoje vyko kas antrus metus organizuojamas respublikinis integruotas menų ir technologijų projektas, miuziklų festivalis „Mes galim“ 2015. Dalyvavo mūsų gimnazijos instrumentinis ansamblis, vadovas Vytautas Pilibavičius. Vilniaus Ozo gimnazija gavo apdovanojimą (statulėlę ir padėkos raštą) už gyvą muziką.
        • Dėmesio! Vilniaus Ozo gimnazijoje 2015 m. gegužės 11-22 d. vyko geografijos, ekonomikos ir kūno kultūros savaitė. PLAČIAU

• Geografijos-ekonomikos ir kūno kultūros metodinės savaitės renginių apžvalga ir nuotraukos.

•

• DĖMESIO! Gegužės 4-7 dienomis gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitė.RENGINIŲ PROGRAMA

•

• Gimnazijoje 2015 m. balandžio 15-22 d. vyko lituanistinė savaitė „Mokausi iš kino ir teatro“Renginių programa

•
  • MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ mūsų gimnazijoje buvo organizuota Rugsėjo 1-ąją, 9 val. Mokiniai susitiko su klasių vadovais, fotografavosi. Programa ir klasių vadovai.

ŠVENTĖS NUOTRAUKOS (Klasių albumas).

• Lapkričio 6 d. Ozo gimnazijoje įvyko labdaros ir paramos akcija „Pyragų diena“. Akcijos metu buvo surinkta lėšų (242 Lt) TV3 „Išsipildymo akcijai 2014“. Džiaugiamės, kad esame neabejingi kitų skausmui - mokome gerumo vieni kitus. Dėkojame visiems aukojusiems, prisidėjusiems ir dalyvavusiems. Nuoširdus ačiū!Išskirtinį AČIŪ tariame IIIp mokiniams Gabrielei Karnickaitei ir Lukui Dumbinskui.TV3 „Išsipildymo akcijos 2014“ padėka mūsų gimnazijai.