Integruotos pamokos

Matematikos ir ekonomikos integruota pamoka netradicinėje erdvėje

Š. m. rugsėjo 26 d. vyko integruota ekonomikos ir matematikos pamoka  IV kl. gimnazijos mokiniams „Swedbank“ finansų laboratorijoje“.

Šioje netradicinio ugdymo pamokoje gimnazistai susipažino su pagrindiniais ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo principais. Mokiniai žaisdami interaktyvius žaidimus bei naudodami išmaniąsias technologijas galėjo sužinoti ekonomikos išteklių grupes, investavimo galimybes, sudalyvauti virtualiame darbo pokalbyje su skirtingų sričių profesionalais ir įsivertinti, kuri profesija labiausiai jiems tinka, bei išsiaiškino, kaip planuoti ir tinkamai paskirstyti savo asmeninius finansus.

Nuotraukų galerija

Š.m. gruodžio 22 d. netradicinėje ugdymo aplinkoje - Lietuvos banko muziejuje įvyko integruota ekonomikos ir matematikos pamoka "Pinigai ir valiutos kursai".

Pamokos metu mokiniai susipažino su pinigų istorija, įvairių šalių valiuta, mokėsi apskaičiuoti konkrečios šalies valiutos kursą. Virtualioje ekspozicijoje „Pinigai Lietuvoje 1914–1945“ susipažino su bankininkystės ir pinigų raida Lietuvoje. Atlikus teisingai testus bei užduotis, mokiniai gavo prizą - pasirinkti dainą.

Fotoreportažas integruotos ekonomikos ir matematikos pamokos:

Integruota geografijos - istorijos pamoka ,,Pažink valstybę‘‘

Edukacinio užsiėmimo metu buvo ugdomas mokinių pilietiškumas, padedama mokiniams naujai pažvelgti į vieną ar kitą Lietuvos istorinį, politinį, kultūrinį įvykį, reiškinį, objektą, lavinami pastabumo, problemų analizės, vertinimo, sprendimo, kolektyvinio darbo įgūdžiai ir gebėjimus. Užsiėmimo metu buvo ugdomos ir bendrosios kompetencijos - pažintinė, socialinė, komunikavo – mokiniai sėkmingai bendravo  ne tik užsiėmimo metu, bet ir neformalioje aplinkoje. Akimirkos nuotraukose

Pamokoje dalyvavo I B,P klasių mokiniai bei mokytojai: R. Stanaitienė, J. Miliauskas, V. Steponavičius.

2016 m. spalio 18 d., 11 val. kartu su Ib klasės mokiniais įvyko projektas: „E-pamoka su Google: karjera nuolat besikeičiame technologijų pasaulyje".
E-PAMOKOS metu mokiniai susipažino su karjeros galimybėmis ir profesijų pasirinkimais nuolat besikeičiame technologijų pasaulyje, naujausiomis verslo projektų tendencijomis, kasdieninių darbų automatizavimu ir problemų sprendimais su DI pagalba.

Mokytoja: Kristina Banienė

2016 m balandžio 5 d. vyko integruota matematikos ir ekonomikos pamoka IV klasių mokiniams.

Tema: „Reklamos ir verslo strategijos“

Mokiniai mokėsi atskirti ir įvertinti reklamą, atrenkant faktus, darant pasirinkimus perkant prekes ir paslaugas kasdieniniame gyvenime. Įtvirtintino matematikos funkcijas taikymą tekstinių uždavinių sprendime. Ugdėme mokinių kūrybiškumą ir verslumą, bendravimo ir bendradarbiavimo dirbant grupėse įgūdžius.

Akimirkos nuotraukose

Ozo gimnazijos Ib ir III klasės moksleiviai 2014-11-13 lankėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose rengiamoje euro parodoje. Parodoje susipažino Su mūsų šalies naująja valiuta - euru. Moksleiviai sužinojo euro istoriją. Sužinojo, koks yra banknotų dizainas, gamyba, apsaugos priemonės ir jų  konvertavimas. Susipažino su visų euro zonos šalių monetomis, kurios galios ir Lietuvoje. Vykdė praktines užduotis: litus bandė konvertuoti į eurus. Moksleiviai išbandė interaktyviąsias pramogas, įvairius žaidimus apie valiutų konvertavimą iš nacionalinių valiutų į eurą. PLAČIAU

Mokytojos: Rita Stanaitienė ir Janina Riaubytė

Nuo 2014-09-23 iki 2014-10-07 IIp kasės mokiniams vyko integruotos informacinių technologijų ir muzikos pamokos. Mokiniai rengė pateiktis tema „Muzikos epochos vaizdžiai“. Mokytojos: Inga Kežutienė, Dovilė Balcevičienė, Inga Alekšiūnienė. Geriausi mokinių darbai:

2014 m. spalio 15 d. Vilniaus paveikslų galerijoje IIIb ir IIIc klasių mokiniams vyko dailės, istorijos ir technologijų integruota pamoka „XX a. pradžios Paryžiaus mokyklos dailininkai iš Baltarusijos. Spalvų sodai“. Mokytojai: Violeta Lukauskienė, Vidmantas Malakauskas, Daiva Cygankova.

• Reportažas:

Spalio 14 d. IIIp klasės mokiniai lankėsi edukacinėje pamokoje Šokoladao namuose. Sužinojo šokolado atsiradimo istoriją, patys gamino saldainius. Plačiau. Mokytojos: D.Balcevičienė, D.Gaušienė.

Nuo 2014-09-23 iki 2014-10-20 IIb ir IIc kasių mokiniams vyko integruotos muzikos ir biologijos pamokos. Mokiniai rengė kūrybinius darbus - Minčių žemėlapius. (Minčių žepėlapis dar kitaip yra vadinamas Proto, Žinių žemėlapiuMinčių žemėlapis yra spindulinio mąstymo išraiška skirta minčių, idėjų sprendimų išdėstymui aplink centrinę temą. Minčių žemėlapis leidžia greitai pateikti daugybę idėjų ir tuo pat metu jungti jas plėtojant mintį po minties. Minčių žemėlapiai padeda efektyviai pakartoti, prisiminti arba sukonspektuoti reikiamą informaciją.) Mokytojos: Inga Kežutienė, Aurutė Stasiulienė. Geriausi mokinių darbai: